E36D800CPN124MEM9U
CAP ALUM 120000UF 20% 80V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D800CPN124MEM9U
E36D800CPN124MEM9U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D800CPN124MEM9U, 120000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal voltaj ile tasarlanan bu kondansatör, şasi montajı için vida terminalleri ile equipedir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 85°C'de 2000 saatlik ömre sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Radial, silindirik kutu tasarımı ile endüstriyel ve ticari uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 120000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V