E36D750VGS332TA54N
CAP ALUM 3300UF 75V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D750VGS332TA54N
E36D750VGS332TA54N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D750VGS332TA54N, 3300 µF kapasitans değerine ve 75V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, vida terminalli (screw terminals) kasa tasarımıyla şasi montajı için uygun olan bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi ile karakterize edilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tolerans değeri -10%, +50% olup polar yapısındadır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Bileşen artık üretilmemektedir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 75 V