E36D750LPN373TEE3U
CAP ALUM 37000UF 75V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D750LPN373TEE
E36D750LPN373TEE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D750LPN373TEE3U, 37000 µF kapasitansı ve 75V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount yapısı ve vida terminalleri ile mekanik olarak sabit montajlamaya uygun olup, gücü düşüren devrelerde filtreleme, güç kaynakları ve büyük kapasitans gereklilikleri olan uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilmekte, 85°C'de 2000 saatlik ömrü bulunmaktadır. ±10%/-50% tolerans ve Radial, Can kasa türü ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 37000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 75 V