E36D750LPN253UEA5N
CAP ALUM 25000UF 75V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D750LPN253UEA5N
E36D750LPN253UEA5N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D750LPN253UEA5N, 25000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 75V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponentin işletme sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır. Screw terminalli kasa ile chassis mount şekilde kullanılır. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür tasarımına sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç filtreleme, düzeltme ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. Polar yapısından dolayı bağlantı kutupluluğuna dikkat edilmesi gerekir. Kapasitans toleransı -10% ve +75% aralığındadır. Bileşen kullanımdan çıkartılmış olup, tamir ve yerleştirme uygulamalarında bulunabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 25000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 75 V