E36D750LPN103UC79M
CAP ALUM 10000UF 75V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D750LPN103UC79M
E36D750LPN103UC79M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D750LPN103UC79M, 10000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 75V rated voltage ile tasarlanmış olup, chassis mount tipi screw terminal bağlantılarına sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saat ömrüne (85°C'de) sahiptir. Polarize türünde bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. Ürün statüsü obsolete olup, sınıflandırılmış stoklar dahilinde temin edilebilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 75 V