E36D750HPN682QA79M
CAP ALUM 6800UF 75V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D750HPN682QA
E36D750HPN682QA79M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D750HPN682QA79M, 6800 µF kapasitanslı 75V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipinde screw terminals ile bağlantı sağlayan bu kondansatör, chassis mount uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen komponentin ömrü 85°C'de 2000 saattir. ±10%/-30% tolerans aralığında üretilen bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel donanımlarda filtre ve bypass kapasitörü olarak yer alır. Polarizasyon gerektiğinden kurulum sırasında kutupluluğu doğru şekilde bağlanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 75 V