E36D750HPN522UC54U
CAP ALUM 5200UF 75V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D750HPN522UC54U
E36D750HPN522UC54U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D750HPN522UC54U, 5200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 75V rated voltage ile çalışan bu polar kondansatör, screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 2000 saat yaşam süresi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde tercih edilir. Radial, Can paket tipi ile standart endüstriyel ve profesyonel cihazlarda kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 5200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 75 V