E36D750HPN233TEE3U
CAP ALUM 23000UF 75V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D750HPN233TEE3U
E36D750HPN233TEE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D750HPN233TEE3U, 23000 µF kapasitansı ve 75V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminal bağlantısına sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür ile polarize bir bileşendir. ±10%, +50% tolerans değerine sahip olan bileşen, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 23000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 75 V