E36D750HPN233TCA5M
CAP ALUM 23000UF 75V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D750HPN233TCA5M
E36D750HPN233TCA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D750HPN233TCA5M, 23000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 75V nominal çalışma gerilimi ile tasarlanmış bu komponent, Radial, Can tipinde screw terminal bağlantı özelliğine sahip chassis mount yapısında sunulmaktadır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Toleransı -10%, +50% olan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. Screw terminalı bağlantı sayesinde güvenli ve dayanıklı montaj sağlar. Ürün durumu Obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 23000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 75 V