E36D750HPN223TEB7U
CAP ALUM 22000UF 75V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D750HPN223TEB7U
E36D750HPN223TEB7U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D750HPN223TEB7U, 22000 µF kapasitans ve 75V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipi kasa içerisinde vida terminali (screw terminals) ile monte edilir ve chassi montajı için uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve invertör uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -10% +50% tolerans aralığında polarize bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 75 V