E36D750HPN113UU79M
CAP ALUM 11000UF 75V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D750HPN113UU79M
E36D750HPN113UU79M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D750HPN113UU79M, 11000 µF kapasitansı ve 75V nominal gerilimi ile endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantılı radial can paketinde sunulan bu bileşen, güç kaynakları, yüksek akımlı devreleri filtreleyen ve enerji depolayan sistemlerde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışan ve 85°C'de 2000 saat ömre sahip bu kondansatör, chassie montaj için uygun mekanik yapıya sahiptir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırma gereklidir. Bileşen obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 11000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 75 V