E36D750HPN103UC79U
CAP ALUM 10000UF 75V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D750HPN103UC79U
E36D750HPN103UC79U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D750HPN103UC79U, 10000 µF kapasitansı ve 75 V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türü ile chassis mount konfigürasyonunda sunulan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat çalışma ömrüne sahiptir. Radial, Can tipi paket içinde gelir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. -10% ile +75% tolerans aralığında üretilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 75 V