E36D750CHN503UEE3U
CAP ALUM 50000UF 75V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D750CHN503UEE3U
E36D750CHN503UEE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D750CHN503UEE3U, 50000µF kapasitansa ve 75V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantılı radyal can yapısında tasarlanan bu komponent, chassis mount uygulamaları için uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı desteği sunmakta, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi vermektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertör devreleri ve düşük frekans filtreleme uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, -10% ile +75% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 50000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 75 V