E36D630LPN332AA54U
CAP ALUM 3300UF 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D630LPN332AA54U
E36D630LPN332AA54U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D630LPN332AA54U alüminyum elektrolitik kondansatördür. 3300 µF kapasitans ve 63V nominal gerilim değerine sahip bu kondansatör, şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmıştır. Radyal, silindir kasa tasarımında sunulan ürün, -40°C ile +85°C arasında çalışabilmekte ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi vermektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerinde kullanıma uygundur. ±0%, +%30 tolerans değeri ile sunulan bu polar kondansatör, yüksek kapasitans değerleri gerektiren uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance 0%, +30%
Voltage - Rated 63 V