E36D630HPN823MDA5M
CAP ALUM 82000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D630HPN823MDA5M
E36D630HPN823MDA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D630HPN823MDA5M, 82000µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile çalışan bu komponentin ESR değeri 120Hz'de 6.8mOhm olarak belirtilmiştir. Chassis mount şekilde tasarlanmış, screw terminalli radial can paketi ile sunulmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 2000 saat ömür garantisine (85°C'de) sahiptir. 120Hz'de 15.6A, 3kHz'de 21.84A ripple current kapasitesine göre tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 82000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.84 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V