E36D630HPN473MCA5U
CAP ALUM 47000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D630HPN473MCA5U
E36D630HPN473MCA5U Hakkında
United Chemi-Con E36D630HPN473MCA5U, 47000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltajında çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount kuruluma uygun olan kondansatör, -40°C ile +85°C arasında kullanılabilir. 2000 saatlik ömrü 85°C sıcaklıkta garanti edilmiştir. 7.5mOhm ESR değeri ile düşük seri dirençler sunan bileşen, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı ile belirtilen kapasitans değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.5mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.214 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.01 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V