E36D630HPN473MCA5M
CAP ALUM 47000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D630HPN473MCA5M
E36D630HPN473MCA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D630HPN473MCA5M, 47000µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim ile çalışan bu komponent, şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmıştır. Düşük ESR değeri (7.5mOhm @ 120Hz) ve yüksek ripple akım taşıma kapasitesi ile güç kaynakları, audiovisüel sistemler ve endüstriyel kontrol uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir, 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.5mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.214 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.01 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V