E36D630HPN333MC79M
CAP ALUM 33000UF 20% 63V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D630HPN333MC79M
E36D630HPN333MC79M Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D630HPN333MC79M, 33000 µF kapasitansı ve 63V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajlı radyal kuruluşta vida terminalleri bulunmaktadır. 11.2mOhm ESR değeri ile 120Hz frekansında çalışır. -40°C ile 85°C arasında işletilabilir, 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. 120Hz'de 9.85A ve 3kHz'de 13.79A ripple akımı dayanımı vardır. ±20% kapasite toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olup, halen üretimi durdurulmuş durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 11.2mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.79 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.85 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V