E36D630HPN333MAE3U
CAP ALUM 33000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D630HPN333MAE3U
E36D630HPN333MAE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D630HPN333MAE3U, 33000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, düşük ESR değeri (9.7 mOhm @ 120Hz) ile karakterizedir. Chassis mount tipi vida terminalli radyal gövdede sunulur. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi verilir. Yüksek ripple akımı kapasitesi (15.05 A @ 3 kHz) sayesinde güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir. ±20% toleransla üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.05 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V