E36D630HPN153MC54M
CAP ALUM 15000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D630HPN153MC54M
E36D630HPN153MC54M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D630HPN153MC54M, 15000 µF kapasitansı ve 63V rated voltage'ı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmış bu bileşen, düşük ESR değeri (19.8mOhm @ 120Hz) sayesinde güç kaynakları, inverter devreleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılmaya uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi ile polarize tasarımda sunulmaktadır. 120Hz'de 6.21A ripple current kapasitesi ile kompakt devre tasarımlarında tercih edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19.8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.694 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.21 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V