E36D630HPN104MDB7M
CAP ALUM 100000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D630HPN104MDB7M
E36D630HPN104MDB7M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D630HPN104MDB7M, 100000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalleri (screw terminals) ile sağlanan radyal kasa tipinde üretilmiştir. ESR değeri 120 Hz'de 6 mOhm olup, 3 kHz'de 24.724 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Çalışma sıcaklığı aralığı -40°C ile 85°C arasında değişmekte, 85°C'de ömrü 2000 saattir. ±20% tolerans ile tasarlanmış bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24.724 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.66 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V