E36D551HPN471MC79M
CAP ALUM 470UF 20% 550V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D551HPN471MC79M
E36D551HPN471MC79M Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D551HPN471MC79M, 470 µF kapasitanslı, 550V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli chassis mount tasarımı ile güç kaynakları, inverter devreleri ve yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saat ömür garantisine (85°C'de) sahiptir. 120Hz'de 1.89A ve 3kHz'de 2.646A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 565mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.646 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.89 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V