E36D551HPN151MA67M
CAP ALUM 150UF 20% 550V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D551HPN151MA67M
E36D551HPN151MA67M Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D551HPN151MA67M, 150µF kapasitanslı, 550V nominal voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial şaseye monte edilen bu komponentin vida terminalleri bulunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen ürün, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi vermektedir. 120Hz'de ESR değeri 1.769Ohm olup, 120Hz'de 830mA ve 3kHz'de 1.162A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde kullanım için tasarlanmıştır. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.769Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.162 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 830 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V