E36D551CPN332MFE3U
CAP ALUM 3300UF 20% 550V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D551CPN332MFE3U
E36D551CPN332MFE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D551CPN332MFE3U, 3300 µF kapasitansı ve 550V nominal voltaj ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türü ile şasi monte edilir. -40°C ile 85°C arası sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantilidir. 88mOhm ESR değeri ve ±20% tolerans aralığı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Radial can tasarımında 10.864A ripple akım kapasitesi (3kHz) ve 7.76A ripple akım kapasitesi (120Hz) ile yüksek akım uygulamalarında performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 88mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.864 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.76 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V