E36D551CPN332MFE3M
CAP ALUM 3300UF 20% 550V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D551CPN332MFE3M
E36D551CPN332MFE3M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D551CPN332MFE3M, 3300µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 550V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygun olup, ±20% tolerans aralığında çalışır. Chassis mount tipinde vida terminalleri bulunmaktadır. Operating temperature aralığı -40°C ile 85°C arasında olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. ESR değeri 120Hz'de 88mOhm ve ripple current kapasitesi 120Hz'de 7.76A, 3kHz'de 10.864A'dir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerjilendirme devreleri gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör şu anda üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 88mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.864 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.76 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V