E36D501LPN561TC79N
CAP ALUM 560UF 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D501LPN561TC79N
E36D501LPN561TC79N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D501LPN561TC79N, 560 µF kapasitansı ve 500V çalışma gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount tipi uygulamalar için uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür karakteristiğine sahiptir. Radial, can tipinde gövdesi ile genel amaçlı devre uygulamalarında, güç kaynakları, güç yönetimi sistemleri ve filtreleme amaçlı devrelerde kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırma sağlanmalıdır. Tolerance değeri -10% ile +50% arasında belirtilmiştir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 500 V