E36D501LGN682MFE3M
CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D501LGN682MFE3M
E36D501LGN682MFE3M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D501LGN682MFE3M, 6800 µF kapasitansı ve 500V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli şasi montaj tipi bu komponenti endüstriyel ve güç uygulamalarında kullanım için uygun kılmaktadır. 76 mOhm ESR değeri ve 2000 saat ömür (85°C'de) ile düşük frekans (8.35 A @ 120 Hz) ve yüksek frekans (11.69 A @ 3 kHz) ripple akımını karşılamaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% toleransta sunulan bu ürün, kutup polarizasyonlu tasarımı ile DC devrelerinde yer almaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 76mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.69 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V