E36D501HPN471MC67U
CAP ALUM 470UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D501HPN471MC67U
E36D501HPN471MC67U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D501HPN471MC67U, 500V rated voltajda 470µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi screw terminal paketlemesi ile chassis mount uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 120Hz'de 817mOhm ESR değerine sahip olup, 120Hz'de 1.76A ve 3kHz'de 2.464A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel elektronikler ve yüksek voltaj filtreleme devrelerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 817mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.464 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.76 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V