E36D501CSN103MFM9M
CAP ALUM 10000UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D501CSN103MFM9M
E36D501CSN103MFM9M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D501CSN103MFM9M, 10000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, şasi monte tipi vida terminalleri ile uygulanmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleeri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. Radial, kutu tipindeki bu komponentin üretimi sonlandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V