E36D501CPN682MFE3M
CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D501CPN682MFE3M
E36D501CPN682MFE3M Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D501CPN682MFE3M, 6800 µF kapasitansı ve 500V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli chassis mount tipi bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda enerji depolama ve güç kaynağı filtreleme işlevlerinde kullanılır. 76mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 8.35A ripple akımı ile düşük frekanslar ile 11.69A ripple akımı 3kHz'de çalışabilen kompakt bir çözümdür. -40°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığı aralığında ve 85°C'de 2000 saatlik ömür ile tasarlanmıştır. ±20% kapasitans toleransı ile endüstriyel ve ticari elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 76mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.69 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V