E36D501CPN562MFD0U
CAP ALUM 5600UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D501CPN562MFD0U
E36D501CPN562MFD0U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D501CPN562MFD0U, 5600 µF kapasitanslı, 500V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli chassis mount tipi olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygundur. 120 Hz'de 92 mOhm ESR değerine sahiptir. 120 Hz'de 7.35 A ve 3 kHz'de 10.29 A ripple current kapasitesine sahiptir. 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 92mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.29 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V