E36D500MLN333TD79U
CAP ALUM 33000UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D500MLN333TD79U
E36D500MLN333TD79U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D500MLN333TD79U, 33000 µF kapasitans ve 50V nominal voltaj ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminallı şasi montajı özelliğine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ±10% ile +50% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 50 V