E36D500MLN124MDA5M
CAP ALUM 120000UF 20% 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D500MLN124MDA5M
E36D500MLN124MDA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D500MLN124MDA5M, 120000µF kapasitesi ve 50V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminal bağlantısına sahip bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 2000 saatlik ömür süresi 85°C'de belirtilmiştir. 6.6mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç sunmakta, 120Hz'de 15.71A ve 3kHz'de 21.994A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde kullanım için uygundur. ±20% tolerans ile tedarik edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 120000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.6mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.994 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.71 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V