E36D500LPN683TDA5U
CAP ALUM 68000UF 50V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D500LPN683TDA5U
E36D500LPN683TDA5U Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D500LPN683TDA5U, 68000 µF kapasitansı ve 50V rated voltajı ile radial, screw terminal konfigürasyonunda alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi yapısı sayesinde sabit uygulamalarda kullanıma uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 2000 saat ömür veren bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda power supply, filtering ve energy storage işlevleri görmek için tasarlanmıştır. ±10%, +50% tolerans aralığında üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 50 V