E36D500LPN513TEE3M
CAP ALUM 51000UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D500LPN513TEE3M
E36D500LPN513TEE3M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D500LPN513TEE3M, 51000 µF kapasitans değerine ve 50V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminal bağlantısı ile tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, ±10/-50% tolerans aralığında üretilir. Radial can paket formatında sunulan bileşen artık üretimi durdurulmuştur.
Applications General Purpose
Capacitance 51000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 50 V