E36D500LPN473TCB7U
CAP ALUM 47000UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D500LPN473TCB7U
E36D500LPN473TCB7U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D500LPN473TCB7U, 47000 µF kapasitansı ve 50V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. ±50% tolerans aralığında kapasitans değeri taşır ve polar yapısı nedecen kutuplu bağlantı gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 50 V