E36D500LPN473TCB7N
CAP ALUM 47000UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D500LPN473TCB7N
E36D500LPN473TCB7N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D500LPN473TCB7N, 47000 µF kapasitans ve 50V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile screw terminal bağlantı noktalarına sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. Chassis mount tipi montajla endüstriyel ve pano uygulamalarında yerini bulur. Capacitance toleransı -10%, +50% olup, polar yapısıyla DC uygulamalarında kullanılır. Parça durumu itibariyle obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 50 V