E36D500LPN393TCA5M
CAP ALUM 39000UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D500LPN393TCA5M
E36D500LPN393TCA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D500LPN393TCA5M, 39000 µF kapasitansına ve 50V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalli radyal kasa tasarımı ile endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Polaritesi bulunan bu bileşen -10%, +50% tolerans ile üretilmiştir. Ürün şu anda obsolete (üretim dışı) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 39000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 50 V