E36D500LPN333MAA5U
CAP ALUM 33000UF 20% 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D500LPN333MAA5U
E36D500LPN333MAA5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D500LPN333MAA5U, 33000 µF kapasitansa ve 50V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli (screw terminals) radyal kasa ile şasi montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile temin edilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresine sahiptir. 120Hz'de 12.1mOhm ESR değeri ile düşük seri dirençli tasarımı, yüksek ripple akım kapasitesi (120Hz'de 8.57A, 3kHz'de 11.998A) sayesinde güç kaynakları, inverterler, UPS sistemleri ve endüstriyel elektrik devrelerinde genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12.1mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.998 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.57 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V