E36D500LPN273TC79U
CAP ALUM 27000UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D500LPN273TC79U
E36D500LPN273TC79U Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D500LPN273TC79U, 27000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bu bileşen, chassis mount tipi vidalı terminal bağlantısı sunar. -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olan kondansatör, 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisi sunmaktadır. Güç kaynakları, ses sistemleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -10% ile +50% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 50 V