E36D500LPN123TA79U
CAP ALUM 12000UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D500LPN123TA79U
E36D500LPN123TA79U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D500LPN123TA79U, 12000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanan bu komponent, şasi montajı için vida terminallerine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür sertifikasyonuna sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılan bu komponent, kutuplu yapısı nedeniyle doğru polaritede bağlanması gerekir. ±10% ile +50% arası tolerans aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 50 V