E36D500LPN104TEA5N
CAP ALUM 100000UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D500LPN104TEA5N
E36D500LPN104TEA5N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D500LPN104TEA5N, 100000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V voltaj değerine sahip bu komponent, şasi montajı için vida terminallerine (screw terminals) sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 85°C'de 2000 saatlik ömür değerine sahiptir. Kutup yapılı (polar) tasarımı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -10%, +50% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, endüstriyel ve güç kaynağı uygulamalarında görülmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 50 V