E36D500LPN103TA67M
CAP ALUM 10000UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D500LPN103TA67M
E36D500LPN103TA67M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D500LPN103TA67M, 10000µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanan bu komponent, şasi montajı için vida terminali bağlantı noktaları içerir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saatlik ömür sağlar. Polarize yapıda olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, silindirik kutu tipi paketlemesiyle gelen komponent, -10% ile +50% tolerans aralığında üretilmiştir. Ürün obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 50 V