E36D500LPC403UEA5M
CAP ALUM 40000UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D500LPC403UEA5M
E36D500LPC403UEA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D500LPC403UEA5M, 40000 µF kapasitans ve 50V rated gerilim değerlerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipinde screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür süresi ile tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri, enerji depolama ve EMI/RFI bastırma uygulamalarında kullanılır. -10% / +75% tolerans değeri ile nominal kapasitans değerine sahiptir. Polarize komponent olması nedeniyle doğru polarite ile bağlanması gereklidir. Ürün mevcut üretimde olmayan (Obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 40000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V