E36D500HPS124MDA5M
CAP ALUM 120000UF 20% 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D500HPS124MDA5M
E36D500HPS124MDA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D500HPS124MDA5M, 120000 µF kapasitesi ve 50V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminali (screw terminals) ile donatılmış olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 6.6 mOhm ESR değeri ile karakterize edilen kondansatör, 120 Hz'de 15.71 A ve 3 kHz'de 21.994 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışmaya uygun olan cihaz, 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. Güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu polar kondansatör, şu anda piyasada kullanım dışı (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 120000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.6mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.994 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.71 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V