E36D500HPN683MCA5U
CAP ALUM 68000UF 20% 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D500HPN683MCA5U
E36D500HPN683MCA5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D500HPN683MCA5U, 68000µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanmış bu komponent, endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları ve genel amaçlı elektronik devreler için kullanılır. Screw terminals ile chassis mount tipi montajı kolaylaştırır. -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olan kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 7.1mOhm ESR değeri ile düşük impedans karakteristiği, 120Hz'de 13.36A ve 3kHz'de 18.704A ripple current kapasitesi ile yüksek akım uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.1mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.704 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.36 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V