E36D500HPN683MCA5M
CAP ALUM 68000UF 20% 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D500HPN683MCA5M
E36D500HPN683MCA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D500HPN683MCA5M, 68000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Rated voltage 50V, ±20% toleransta çalışır. Chassis mount tipi vida terminallı (screw terminals) radial can paketinde sunulur. ESR değeri 120Hz'de 7.1mOhm olup, 120Hz'de 13.36A, 3kHz'de 18.704A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen komponent, 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve düşük frekans yüksek kapasitans gereken sistemlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ürün artık üretilmemektedir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.1mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.704 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.36 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V