E36D500HPN682TA54M
CAP ALUM 6800UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D500HPN682TA54M
E36D500HPN682TA54M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D500HPN682TA54M, 6800 µF kapasitans ve 50V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminallı radyal can paket yapısında sunulur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 85°C'de 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve diğer analog devreler gibi çok çeşitli elektronik sistemlerde filtreleme ve enerji depolama işlevini yerine getirmektedir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırılması gerekmektedir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 50 V