E36D500HPN562WC92U
CAP ALUM 5600UF 50V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D500HPN562WC
E36D500HPN562WC92U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D500HPN562WC92U, 5600 µF kapasitansı ve 50V rated voltajı ile alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipinde screw terminal bağlantısına sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde kullanılır. ±10% / +100% tolerans ile sunulur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +100%
Voltage - Rated 50 V