E36D500HPN473MC79U
CAP ALUM 47000UF 20% 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D500HPN473MC79U
E36D500HPN473MC79U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D500HPN473MC79U, 47000 µF kapasitansı ve 50V nominal voltajı ile genel amaçlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount olarak tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisiyle, 9.7 mOhm ESR değeri ile düşük direnç özellikleri taşır. 120 Hz'de 10.09 A ve 3 kHz'de 14.126 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen ürün, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.126 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.09 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V